وبلاگ

آپدیت بزرگ تواَد

امروز شاهد یک آپدیت بزرگ در سایت کوتاه کننده لینک تواَد بودید. میخواهم در این پست به تعدادی از تغییرات و برنامه های این آپدیت سایت بپردازم تا از روند فعالیت های آتی کوتاه کننده لینک تواد اطلاع داشته باشید.

با تغییرات انجام شده امیدواریم شاهد رشد و فعالیت مجدد کاربران در سایت باشیم و این را بدانید که ما همیشه به فکر فعالیت بهتر کاربران هستیم. در آینده با کمک شما کاربران محترم میتوانیم بهترین باشیم و درآمد قابل توجهی داشته باشیم.

این نکته را مجدد یادآور میشوم که هرگز در این سایت تقلب نکنید چراکه گروه برنامه نویسی سایت خودشان تمام راه های هک و ایجاد درآمد تقلبی را حفظ هستند پس مطمئن باشید هنگام دریافت وجه به مشکل خواهید خورد پس دونبال درآمد حلال باشید تا خدا نیز شما را یاری نماید.

پس با ما همراه باشید... و ادامه این مطلب را بخوانید!

ادامه مطلب

ربات تلگرام کوتاه کننده لینک

لینکهای خود را بدون وارد شدن در سایت کوتاه کنید و در زمان صرفه جویی کنید. تیم برنامه نویسی ما ربات تلگرام کوتاه کننده لینک سایت را ایجاد و فعال نمود.

ربات کوتاه کننده لینک سایت تواَد آماده خدمت رسانی رایگان به کاربران تلگرام و کاربران اصلی سایت میباشد. آی دی ربات تلگرام ما: @shorturl_bot

ادامه مطلب

معرفی و آموزش کوتاه کننده لینک

همه ی شما میدانید که اساس فعالیت های همه وبمسترها جذب بازدیدکننده و نمایش تبلیغات اثر گذار و درآمدزا میباشد. در وبسایتهای کوتاه کننده لینک نیز علاوه بر خدمات رایگان میتوانید با نمایش آگهی در لینکهای خود درآمد کسب نمایید.

کوتاه کننده های لینک بسیاری وجود دارند که نمیتوان به همه آنها اعتماد نمود چراکه مشخص نخواهد بود لینکهای کوتاه شده شما تا چندسال معتبر خواهند بود و ممکن است به علت مسائل مالی یا... وبسایت از دسترس خارج شود و شما مجبور به تغییر تک تک لینکها می شوید اگر لینک آنها را بتوانید پیدا کنید.

ادامه مطلب

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی PTC را فراموش کنید

در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که میتوانید بدون داشتن سایت و در مدت زمان کوتاه چطور درآمد کسب کنید؟! شاید عده زیادی را دیده باشید که در وبسایتهای تبلیغات کلیکی عضو هستند و روزانه رویه آگهی هایی کلیک میکنند تا درآمد کسب کنند که نهایتا میتوانند به درآمد 100 تا 200 تومان در روز برسند.

ادامه مطلب