وبلاگ

حساب کاربری جدید و افزایش درآمد لینک کوتاه

حساب کاربری جدید و افزایش درآمد لینک کوتاه

❌ دیگه میخوایم لطمه بزنیم

✅کاربران عزیزحتما این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایید.

به پاس همراهی شما و قولی که داده بودیم خبرهای خوبی برای شما داریم.

ادامه مطلب
نسخه جدید و افزایش درآمدها

نسخه جدید و افزایش درآمدها

سلام به همه کاربران محترم!

طبق وعده ای که داده بودیم نسخه جدید اسکریپت آماده و بروز شد. همچنین نرخ های درآمد سایت نیز افزایش یافت.

نرخ درآمد ایران تا 26 تومان افزایش قیمت داشتیم همچنین در قسمت آی پی های خارجی نیز این افزایش قیمت وجود دارد.

ادامه مطلب
افزیش نرخ درآمد از اشتراک لینک

افزیش نرخ درآمد از اشتراک لینک

به پاس همراهی و اعتماد شما کاربران محترم نرخ های پرداختی و کسب درآمد از اشتراک لینکهای کوتاه افزایش پیدا کرد. این تغییر هم برای آی پی های ایران و به صورت چشمگیرتر برای آی پی های خارجی انجام شد تا مدیرانی که بازدید خارجی بالایی دارند نیز بتوانند درآمد خوبی کسب نمایند. در ادامه مطلب جزئیات بیشتر...

ادامه مطلب
کاهش زمان افزایش درآمد

کاهش زمان افزایش درآمد

و بازهم تغییرات شگفت انگیز که باعث میشود کوتاه کننده لینک تواد بعد از 4 سال فعالیت به بهترین گزینه وبمسترها تبدیل شود. امیدواریم از امکانات تشویقی ما راضی باشید لیست تغییراتی که ما را متمایز میکند در ادامه این مطلب آماده است.

به طور کلی نرخ درآمد تا 18 تومان افزایش یافته است. تبلیغات کاهش یافته و صفحه کسب درآمد بسیار ساده و روان شده است.

ادامه مطلب
آپدیت بزرگ تواَد

آپدیت بزرگ تواَد

امروز شاهد یک آپدیت بزرگ در سایت کوتاه کننده لینک تواَد بودید. میخواهم در این پست به تعدادی از تغییرات و برنامه های این آپدیت سایت بپردازم تا از روند فعالیت های آتی کوتاه کننده لینک تواد اطلاع داشته باشید.

با تغییرات انجام شده امیدواریم شاهد رشد و فعالیت مجدد کاربران در سایت باشیم و این را بدانید که ما همیشه به فکر فعالیت بهتر کاربران هستیم. در آینده با کمک شما کاربران محترم میتوانیم بهترین باشیم و درآمد قابل توجهی داشته باشیم.

این نکته را مجدد یادآور میشوم که هرگز در این سایت تقلب نکنید چراکه گروه برنامه نویسی سایت خودشان تمام راه های هک و ایجاد درآمد تقلبی را حفظ هستند پس مطمئن باشید هنگام دریافت وجه به مشکل خواهید خورد پس دونبال درآمد حلال باشید تا خدا نیز شما را یاری نماید.

پس با ما همراه باشید... و ادامه این مطلب را بخوانید!

ادامه مطلب
ربات تلگرام کوتاه کننده لینک

ربات تلگرام کوتاه کننده لینک

لینکهای خود را بدون وارد شدن در سایت کوتاه کنید و در زمان صرفه جویی کنید. تیم برنامه نویسی ما ربات تلگرام کوتاه کننده لینک سایت را ایجاد و فعال نمود.

ربات کوتاه کننده لینک سایت تواَد آماده خدمت رسانی رایگان به کاربران تلگرام و کاربران اصلی سایت میباشد. آی دی ربات تلگرام ما: @shorturl_bot

ادامه مطلب
معرفی و آموزش کوتاه کننده لینک

معرفی و آموزش کوتاه کننده لینک

همه ی شما میدانید که اساس فعالیت های همه وبمسترها جذب بازدیدکننده و نمایش تبلیغات اثر گذار و درآمدزا میباشد. در وبسایتهای کوتاه کننده لینک نیز علاوه بر خدمات رایگان میتوانید با نمایش آگهی در لینکهای خود درآمد کسب نمایید.

کوتاه کننده های لینک بسیاری وجود دارند که نمیتوان به همه آنها اعتماد نمود چراکه مشخص نخواهد بود لینکهای کوتاه شده شما تا چندسال معتبر خواهند بود و ممکن است به علت مسائل مالی یا... وبسایت از دسترس خارج شود و شما مجبور به تغییر تک تک لینکها می شوید اگر لینک آنها را بتوانید پیدا کنید.

ادامه مطلب
کسب درآمد از تبلیغات کلیکی PTC را فراموش کنید

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی PTC را فراموش کنید

در این مطلب قصد داریم به شما بگوییم که میتوانید بدون داشتن سایت و در مدت زمان کوتاه چطور درآمد کسب کنید؟! شاید عده زیادی را دیده باشید که در وبسایتهای تبلیغات کلیکی عضو هستند و روزانه رویه آگهی هایی کلیک میکنند تا درآمد کسب کنند که نهایتا میتوانند به درآمد 100 تا 200 تومان در روز برسند.

ادامه مطلب