حساب کاربری جدید و افزایش درآمد لینک کوتاه

منتشر شده در: ۲۰۱۹/۹/۱۸،‏ ۲۳:۲۴
حساب کاربری جدید و افزایش درآمد لینک کوتاه

❌ دیگه میخوایم لطمه بزنیم

✅کاربران عزیزحتما این اطلاعیه را با دقت مطالعه نمایید.

به پاس همراهی شما و قولی که داده بودیم خبرهای خوبی برای شما داریم.
اول از همه باید بگم همونطوری که تا الان بوده و بعد از اینم هست ما از جنس خودتون هستیم و کلاس کاری نداریم و دیدید که همیشه مثل خودتون و عامیانه صحبت میکنیم و همونطور ما فراموش کار نیستیم.

یادمون هست که وقتی سایت با مشکل مواجه بود شما مثل کوه پشت ما ایستادید.

همینطور ما قول داده بودیم که اگر درآمد سایت بیشتر شد ما این را با شما درمیان بگذاریم و همه از پیشرفت سایت لذت ببریم و درآمد داشته باشیم.

الوعده وفا...

امروز با همراهی شما دو خبر خوب داریم که امیدوارم از ما راضی باشید.

✅  نکته مهم  ارزش و اهمیت درآمد از کلیک اول و بازدید اول لینکهای کوتاه .

درآمد از بازدید اول تقریبا دروغ نیست اگر بگیم ۸۰ تا ۹۰ درصد بازدیدهای شما را دربرمیگیرد یعنی اکثر بازدیدکنندگان شما در طول هر روز تقریبا فقط یکبار رویه لینکهای شما کلیک میکنند و درصد کمی به کلیک دوم و به همین صورت به کلیک های دیگر میرسد. در برخی سایتها برای بازدید ۴ یا ۵ هم درآمد دارند که در واقع یک بازی هوشمندانه برای کاهش نرخ درآمد هست. این را شما میدانید و ما خواستیم تکرار کرده باشیم تا فراموش نکنید.

✅✅ ما نرخ کلیک اول را به ۱۷ تومان افزایش دادیم و به همین نسبت سایر کلیکهای بعدی را  تا هیچ رقیبی نداشته باشیم و شما هیچوقت فکر ترک ما را نداشته باشید. ( اگر روزی رسید که این نرخ همراه ضرر شد برای سایت که خدا نکنه به شما اطلاع خواهیم داد و نرخ رو کاهش میدیم) اما فعلا لذت ببرید. و شاهد افزایش درآمد و cpm باشید 

✅✅ خبر دوم برای کاربرانی هست که با پاپ آپ هنوز مشکل دارند ( با اینکه ما سعی کردیم پاپ آپ برای دستگاههایی که با آن مشکل دارند باز نشود) و به خاطر نمایش پاپ آپ زیاد با ما همکاری نمیکنند.

نوعی حساب جدید ایجاد کرده ایم که کاربران در صورت درخواست به آی دی پشتیبان و یا ارسال ایمیل میتوانند نوع حسابشان را تغییر داده و از این به بعد در لینکهای کوتاه آنها هیچ تبلیغات پاپ آپی باز نخواهد شد. اما درآمد در این نوع حساب کاهش داشته و هر بازدید ۵ تومان محاسبه خواهد شد.

منتظر نظرات شما هستیم.
موفق و پیروز باشید...