سوالات متداول

ما یک سرویس رایگان جهت کوتاه کردن لینک ها هستیم که گزارش دقیق اطلاعات ورودی لینکهای کوتاه شده را به شما میدهیم تا شما آنالیز کامل از بازدیدکنندگان لینک های خود به دست بیاورید و همچنین به جای استفاده از لینک های بلند و کد شده یک لینک کوتاه با دامنه های متنوع ایجاد کنید.
سایت با گرفتن آگهی از تبلیغ دهندگان و قرار دادن آگهی ها در لینک های کوتاه شده درآمدزا و تبلیغاتی شما بیش از 80% درآمد را به حساب شما واریز میکند.
ابتدا با ورود به بخش حساب کاربری ثبت نام نمایید و پس از تایید ایمیل میتوانید وارد حساب کاربری خود شوید و لینک های خود را کوتاه کنید به ازای هر بازدید از لینک کوتاه شده خود درآمد کسب کنید.
بله شما با عضویت در سایت قادر خواهید بود از خدمات سایت بدون هزینه استفاده نمایید. فقط کافیست در قسمت تنظیمات پیشرفته گزینه نوع آگهی را بر روی انتقال مستقیم قرار دهید.
ما امکاناتی داریم که سبب جلب اعتماد شما خواهد شد: سرورهای قدرتمند داخل ایران - آپ تایم و بروز بودن - دائمی بودن لینک ها - خدمات استفاده رایگان - پرداخت واریزی های به موقع و منظم - پشتیبانی قدرتمند - پشتیبانگیری روزانه از سایت - شمارش دقیق کلیک ها - سیستم هوشمند ضد تقلب - امکانات حرفه ای کوتاه کننده لینک و... باعث ایجاد اعتماد دوطرفه میشود.
مزیت استفاده از کوتاه کننده لینک دقیقا در همین هست که شما بدون هیچ امکاناتی میتوانید شروع به کسب درآمد از اینترنت کنید. فقط کافیست یک لینک را کوتاه کنید و این لینک کوتاه شده را در هرجایی که میتوانید قرار دهید. مثلا در سایت شخصی یا انجمن گفتگو و یا در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک و توئیتر و یا حتی در برنامه های پیام رسان مانند تلگرام. با هر بار کلیک رویه لینک شما درآمد کسب میکنید. به همین سادگی به همین خوشمزگی!!!
شما به طور متوسط به ازای هر بازدید مبلغ 3.2تومان دریافت میکنید و از هر بازدید زیرمجموعه 20% همین مقدار به عنوان پاداش به حساب شما واریز میگردد.
با رسیدن به مبلغ 5000تومان شما میتوانید از بخش برداشت وجه درآمد خود را به حساب بانکی یا حساب زرین پال خود منتقل نمایید..
شما در هنگام کوتاه کردن یک لینک میتوانید مشخص نمایید تا لینک کوتاه شده شما قبل از رسیدن به مقصد اصلی حاوی چه نوع آگهی باشد. در آگهی تمام صفحه قبل از ورود به صفحه مقصد بازدیدکنندگان در یک فریم تمام صفحه آگهی را مشاهده میکنند. در آگهی بنری بازدیدکننده لینک کوتاه به جای یک فریم و یک سایت تنها یک بنر و آگهی تصویری را مشاهده میکند. در انتقال مستقیم بازدیدکننده بدون مشاهده هیچ آگهی و مستقیم وارد سایت مقصد میگردد.
میانگین درآمد شما با توجه به میزان بازدیدها و درآمد به دست آمده از آنها با ضریب هزار می باشد.
این عدد فقط برای بازدیدهایی است که از آنها شما درآمد کسب میکنید نه بازدیدهای یک لینک. اگر این عدد تغییر نمیکند چند حالت دارد: آگهی ها تمام شده - بازدیدکننده تکراری از آگهی تکراری - استفاده از پراکسی - استفاده از ربات - بازدید تقلبی یا شمارش معکوس نمایش آگهی به پایان نرسیده است
هر بازدیدکننده در هر روز از هر آگهی سایت میتواند تا 2 مرتبه درآمد داشته باشد. مثلا اگر در سایت 3 آگهی باشد هر بازدیدکننده یکتا IP یکتا میتواند 6 بازدید درآمدزا داشته باشد. با اضافه شدن تعداد آگهی ها درآمد نیز به صورت تصاعدی افزایش می یابد.!!!
در جواب باید گفت که لینک شما سالم است و کار میکند جهت حفظ مشخصات شما و حفظ دعوت کنندگان شما به سایت پس از کلیک روی لینک دعوت اطلاعات لینک شما در کامپیوتر دعوت کنندگان ذخیره میشود و سپس به صفحه اصلی سایت ارجاع داده میشوند. کاربری که با لینک شما وارد سایت شده در هر زمان حتی ماه ها بعد هم اگر وارد سایت شود و بخواهد ثبت نام نماید زیرمجموعه شما محسوب می شود پس نگران نباشید. ما دوست شما هستیم!!!
شما با عضویت در سایت و با وارد شدن به بخش آگهی های متوانید آگهی خود را وابسته به نیاز خود سفارش دهید. قیمت ها واقعا پایین و با سیستم ضد تقلب سایت هزینه های شما هدر نخواهد شد. برای افزیش بازدید و محصول سایت خود از آگهی تمام صفحه استفاده نمایید که آدرس سایت شما برای همه کاربران ما باز میشود و سایت شما دیده خواهد شد. آگهی بنری فقط تصویر بنر شما در یک صفحه اختصاصی نمایش می یابد.
بله ما صفحه ای اختصاصی برای آگهی های تلگرام ایجاد کرده ایم که میتوانید با ورود به صفحه آگهی تمام صفحه و خواندن نکات موجود در این صفحه آگهی تلگرامی خود را ثبت نمایید. قیمت آگهی در این روش بسیار کمتر از آگهی در کانالهای تلگرام می باشد.
روش کسب درآمد و تبلیغات از طریق لینک کوتاه بسیار تمیز و با اجازه و خواست کاربران صورت میگیرد و باعث مشاهده واقعی و اذیت بازدیدکننده نخواهد شد. در بسیاری از روشهای تبلیغاتی و درآمدزایی ، بازدیدکننده هدف یک قشر خواست یا مرتبط با یک سایت خاص هستند و آگهی ها بدون اجازه کاربر نمایش داده میشود که این هم باعث نارضایتی کاربران سایت شما می شود و هم باعث بسته شدن سریع آگهی و هدر رفتن هزینه آگهی دهنده. اما در سایتهای کوتاه کننده لینک هدف، یک سایت یا یک قشر خاص نیست و شما با عموم مردم در هر نقطه ای از اینترنت سرو کار دارید. آگهی ها با درخواست بازدیدکننده برای مشاهده لینک نمایش داده میشود و حتما دیده خواهد شد.