گزارش تخلف

جهت ارائه گزارش تخلف لینک در تواد به موارد زیر دقت نمایید و به همین ترتیب اقدام نمایید.

گزارش تخلف

تواد یک سایت کوتاه کننده لینک کاربر محور بوده که تمامی لینکهای آن توسط کاربران عمومی وب ایجاد و منتشر می شود .تواد میزبان هیچگونه محتوا یا فایلی نیست لذا در صورتیکه لینکی حاوی لینک مطلب غیرمجازی می باشد که نباید منتشر شود باید با باز کردن لینک تواد و مشاهده لینک اصلی ، شکایت خود را به سرور لینک اصلی که میزبان محتوا یا فایل مورد نظرشماست ارسال نمایید .

بطور مثال اگر لینک تواد https://2ad.ir/inter

را باز کنید و در بخش دریافت لینک به سایت  http://dl.upera.com/aaaa.html باشد

باید با سایت upera.com تماس گرفته و خواستار حذف لینک http://dl.upera.com/aaaa.htm باشید .

غیرفعال سازی لینک از طریق تواد نیز با ارسال مدارک لازم ، امکانپذیر می باشد . اما اینکار محتوای اصلی آپلود شده در لینک اصلی را غیرفعال و یا حذف نمی کند لذا پیشنهاد ما پیگیری از طریق لینک اصلی سایت مقصد می باشد که باعث حذف کامل محتوای مورد تخلف خواهد شد .

در صورتیکه لینک اصلی قابل یافتن یا پیگیری نیست 

در صورتیکه لینک اصلی قابل یافتن یا پیگیری نیست و مایلید فقط لینک تواد غیرفعال شود و در صورتیکه تخلف مربوط به نقض قوانین کپی رایت می باشد ارسال درخواست حاوی مدارک تخلف و مدارک مالکیت به همراه سربرگ و مهر صاحب محتوا به همراه آدرس لینک صفحه سایت حاوی لینک تواد  و آدرس لینک تخلف به آدرس ایمیل support@2ad.ir اقدام نمایید.

در صورتیکه کاربری در حال تقلب و یا سوء استفاده از امکانات سایت تواد می باشد می توانید از طریق فرم تماس موجود در صفحه اصلی اطلاع رسانی کنید

قوانین سایت

لطفا قبل از هرگونه فعالیت در تواد قوانین سایت را در لینک زیر مطالعه نمایید

https://2ad.ir/pages/terms