لینک های خود را کوتاه و با هر بازدید از لینک کسب درآمد کنید!

2AD (تو.اد) به شما کمک می کند تنها با کوتاه کردن لینک درآمد غیرمستقیم داشته باشید. دارای حداکثر امکانات و شخصی سازی، بهترین تجربه کاربری ممکن را ارائه می دهد!

heading-image

شروع سفر

لینکی را که می خواهید به اشتراک بگذارید در زیر وارد کنید و یک URL کوتاه به شما ارائه می شود که می توانید آن را در هر جایی به اشتراک بگذارید و اگر عضو هستید درآمد کسب کنید!

3 مرحله برای شروع درآمد

شروع با 2AD (تو.اد) بسیار آسان است. فقط باید مراحل زیر را دنبال کنید تا یک حساب کاربری فعال داشته باشید که برای شما درآمد غیرمستقیم ایجاد کند.

create-an-account

ایجاد حساب کاربری

ایجاد یک حساب کاربری بیش از 3 دقیقه طول نمی کشد. فقط باید ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. همچنین می توانید از حساب های اجتماعی خود مانند گوگل برای ثبت نام سریعتر استفاده کنید!

create-an-account

کوتاه کن و اشتراک بگذار

پس از ایجاد یک حساب کاربری، می توانید از یکی از ابزارهای قدرتمند ما برای کوتاه کردن لینک هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید استفاده کنید. اگر وب‌سایتی دارید، می‌توانید به راحتی پیوندهای آن را با استفاده از اسکریپت تمام صفحه کاملاً قابل تنظیم ما کوتاه کنید

create-an-account

کسب درآمد

هنگامی که پیوندها را با بازدیدکنندگان بالقوه به اشتراک می گذارید، برای هر بازدید از پیوندهای خود بر اساس نرخ پرداخت ما پول دریافت می کنید، و می توانید بلافاصله پس از رسیدن به حداقل مبلغ برداشت، درآمد خود را برداشت کنید.

feature-cost

برداشت‌های فوری

هنگامی که به حداقل مبلغ برداشت برای روش انتخابی خود رسیدید، می توانید درخواست برداشت کنید و بلافاصله آن را دریافت کنید. لازم نیست برای دریافت درآمد خود منتظر بمانید!

ما همچنین انواع روش‌های پرداخت را برای انتخاب ارائه می‌دهیم، از جمله ارزهای دیجیتال با حداقل مبلغ پرداختی کم. به این ترتیب در هر زمانی نباید مشکلی برای برداشت درآمد داشته باشید

تجربه بیشترین تنظیمات سفارشی

برخلاف سایتهای دیگر، 2AD (تو.اد) به گونه ای ساخته شده است که بسیار قابل تنظیم است. به عنوان مثال، می توانید چندین وبسایت کوتاه کننده را مدیریت کنید. حتی بیشتر، می‌توانید شدت تبلیغاتی را که برای بازدیدکنندگانتان ظاهر می‌شود انتخاب کنید.

اگر توسعه‌دهنده هستید و ترجیح می‌دهید از APIها برای کوتاه کردن لینک‌ها استفاده کنید، ما شما را پوشش میدهیم. ما همچنین از انواع روش های دیگر برای کوتاه کردن لینک سریعتر و راحت تر مثل ربات تلگرام و... پشتیبانی میکنیم.

feature-bonus
feature-amount

10% پاداش معرفی برای همه!

آیا کسی را می شناسید که بتواند از خدمات ما نیز استفاده کند؟ می توانید آنها را با استفاده از لینک معرفی خود دعوت کنید و تا 10٪ از کل درآمد آنها را به عنوان پاداش از 2AD (تو.اد) به دست آورید!

درآمد زیرمجموعه هرگز منقضی نمی شود، به این معنی که برنامه زیرمجموعه گیری ما یک راه عالی برای کسب درآمد غیرمستقیم بدون حتی اشتراک گذاری لینک است. البته می‌توانید همه این روش‌ها را با هم ترکیب کنید تا درآمد خود را به حداکثر برسانید.

ما از چندین روش پرداخت پشتیبانی می‌کنیم

آماده شروع کسب درآمد با 2AD (تو.اد) هستید؟

همین حالا با شروع ثبت نام سفر خود را آغاز کنید. 100% رایگان!

ثبت نام اینماد تواد
money